FeatherBreath
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeatherBreath

Kuskil Kaugel on kaks müstilist maad- Featherbreath ja Midbreath. Et nendeni jõuda, on sul vaja enne registreeruda!
 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Rollimängu registreerimine

Go down 
+8
Evanna
Karin
Freehorses
libahunt
Back In The USSR
Ilovehorses
Fantastic
limavadi
12 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
limavadi
Black Stallion
Black Stallion
limavadi


Postituste arv : 68
Asukoht : voodi all.. ettevaatust, hammustab!
Registration date : 05/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Leah
Vanus: 17
Rass: Anthro

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyKolm Aug 13, 2008 7:20 pm

sd Okei, siin registreerige rollimänguks. Pange nii et tekst oleks ikka infi täis ja et kõik aru saaksid. Ma ei taha mingit "ja tal on sellised nii vinged juuksed ja siukest värvi, punased et täitsa lõpp ja sellised on sarv ja käpad" No ma lihtsalt ei saa aru (Y_Y)
Nimi:
Vanus:
Sugu:
Rass:
Elukoht:
Iseloom:
Välimus:
Relvastus:
Ajalugu:
Muu:
Tagasi üles Go down
https://featherbreath.forum.co.ee
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyPüh Aug 31, 2008 10:44 am

Nimi: Laeyaya.
Vanus: Teadmata.
Sugu: Emane.
Rass: Metsik pegasus-Falkon.
Elukoht: Kuidas kunagi, kuid enamasti paksudes metsades.
Iseloom: Heatahtlik.
Välimus:Selline.
Relvastus: Pole
Ajalugu: -
Muu: Ta sõbrutseb merineitside, haldjate, elfide ja askefruedega.
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyPüh Aug 31, 2008 3:08 pm

Sobib. Aga saad sa omal riietuse ära vahetada välimuseks ja selle ära täita. Tufol läks sassi.

Nimi: Savanna
Vanus: 216 ja kui elu aeg peale arvestada siis 233
Sugu: Elusana oli emane.
Rass: Hingehobune
Elukoht: Pole. Haihtub pidevalt. See on juba ta lemmiks tegevuseks muutunud.
Iseloom: Elusana tore ja sõbralik hobune. Nüüdseks üksik, kibestunud ja vahel tige.
Välimus: Ta on hästi tume hall sest ta oli elusana must. Tal on hästi pikk ja tume lakk, saba ja tukk. Muidu näeb ta välja nagu ülejäänud hingehobused(kui välja arvata keha ehitus.).
Relvastus: Pole.
Ajalugu: Esimene lahing toimus tal viie aastaselt. Ta oli üks vähestest märadest kes osales Uue aja sõjas. Ta armastas oma ratsanike väga ning need kes said selle auosaliseks tema seljas ratsutada suutsid lahingutes peaaegu alati elusana välja tulla.Tema eelviimases lahingus suri üks täkk kellesse ta armunud. Ilmselt surigi ta juba siis kui ta oli 17.
Muu: Pole.


Viimati muutis seda Ilovehorses (Reede Sept 12, 2008 6:55 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyPüh Aug 31, 2008 4:19 pm

Ma valin siis selle.. Ainult nahatoon on veidi kollakas.
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyPüh Aug 31, 2008 5:37 pm

Ma panin selle pildi sinna.
Tagasi üles Go down
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyPüh Aug 31, 2008 7:37 pm

Unustasin. Aitäh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyPüh Aug 31, 2008 9:09 pm

Nii ootame millal Tufo regab.
Tagasi üles Go down
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 7:33 am

Siis saab kolm täis, ning võib alustada. Millal ta tuleb? Raske järgi jõuda. Laughing
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 9:13 am

Ma ei saa aru, kuidas ei tohi kirjeldada, nii et ma kirjeldan nagu oskan... :/
Nimi:Lecen
Vanus:32
Sugu:Mees
Rass:Anthro
Elukoht:Meblil kuskil teistest eemal.
Iseloom:Lecen ei ole sugugi kannatlik, ta on karm, ning ei oota teiste järel. Ta ei ole hea reisi kaaslane, ning ootab teistelt rohkem kui nad suudavad. Üldiselt võib ta olla sümpaatne nendega, kes ületavad tema soove. Ta hakkab nendega sõbrunema rohkem, kui teistega. Ta on üldiselt väga ülbe, sest oskab palju asju paremini kui inimesed.
Välimus:Ta on inimese kujuga kass. Tema silmad on rohelised, ning tema sassis pruunid juuksed ulavatuvad kõrva otsteni. Tal on juukseid ka silmade ees, kuid ei võtta neid sealt kunagi ära. Tema nahk on tolmust ning mustusest pruunikas, ning sellel on mõned haavad, sest ta jahib loomi. Kõrva sisse on vastik vaadata, sest seal on täielik mustus. Tal on ilusalt ridamisi hambad, ning kaks neli kihva. Tema ripsmed on päris pikkad, ning ta armastab vihast nurruda, mis paneb tema kurgu alust vibreerima. Tal on kaks valget kassi kõrva, kuhu on kleepunud muda, ning igasugune mustus. Tal on ka pikk karvane valge saba, mis on sama hullult, kui siis rohkem must, kui kõrvad. Tema keha on üleni valgeid karvu täis, ning ta kannab lihtsalt pruunikat motiifidega rätti ümber puusade.
Relvastus: Lecenil pole relvi, ta kasutab oma küüni, et kriimustada, ning oma hambaid, et hammustada.
Ajalugu:Lecen on alati elanud Mebil, tema ema oli Elcenne ja isa Felcen, ning nad hoolitsesid tema eest nagu tavalised kassid, Ema andis talle rinnast piima, kuni ta piisavalt suureks sai, ning siis õppetas talle isa kuidas jahtida. Lecen hakkas iseseisvamaks saama, kuid selle asemel, et endale naise leida, suundus ta üksildasse Mebli ossa, ning elas seal, kuni siia maani.
Muu: ----
Tagasi üles Go down
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 11:19 am

Tavaliselt võib kihla vedada, et sinu oma on kõige pikem. Mul oli õigus. Smile
Huvitav, ma ütleksin.
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 12:28 pm

Sobib. Ma tahan et limavadi ka ära regaks. Ta pidi esmaspäeval uuesti arvutisse saama. Loodetavasti ei unusta ta siia tulla.
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 7:15 pm

Heh. Mina, kui mul foorum oleks, läheks ma kõige pealt sinna. Smile Ja kui HarryP ka siia tuleb, teeb ta veel pikkema!
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 7:34 pm

Võiks tegelt juba alustada aga... Muideks me tufoga mõtleme et rollimängus võiks olla nii et anthrod ja inimesed hakkavad sõda pidama jne.jne.. Ja lõpu üle me veel otsustama. Aga kui kellegil selle rollikaga mingeid ideid mis juhtuda võiks on kirjutage.
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 7:44 pm

Ok... Et mina läheksin sõtta jah? Wink Mina oleks muidu nõus, aga siis peaks veidi inimesi ka olema... Muidu mis mõttega... :/ Hakkan üksi sõda pidama vist ju. Muide, kui te millalgi minu välimusele vastavat pilti leiate, siis andke mulle! :/ Hetkel otsin, aga kassid on tavaliselt pigem pruuni nahaga... Noh, arvatavasti pean ma midagi ise joonistama...
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 7:50 pm

Nojah, muidu üks ülessanne ka kindlasti võimalikult palju rasse enda poolele soetada.
Muidu vaata Deviantarti. Sealt juba leiad.
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 7:53 pm

Devist ei oska eriti otsida, ja Devis on ka mingid eamiselt triibuliste kassidega? Valget kassi ei ole eriti Anthrodes... See on kuidagi eba harilik. Eks ma kolm aastat joonistan selle tegelase siis ^^ Ma pean nagunii õppima joonistama, ma joonistan nii koledasti!
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 8:16 pm

Ma joonistan juba oma hingehobust ammu. Välja aga tull ei taha.
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyEsm Sept 01, 2008 8:59 pm

Jah... Noh minul ka tuleb mingi jubedus sellest, aga mida rohkem ma joonistan, seda parem tuleb ^^. Mul on endast juba ette kujutus, aga seda ei tohi kunagi olla, sest siis tuleb sul veel jubedam!
Tagasi üles Go down
libahunt
Väike Sõjaratsu
Väike Sõjaratsu
libahunt


Postituste arv : 45
Registration date : 30/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Selarga
Vanus: 11
Rass: inimene/libakass

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyKolm Sept 03, 2008 3:25 pm

Nimi: Selarga
Vanus: 11
Sugu: naine
Rass: inimene/libakass
Elukoht: Hõbemets
Iseloom: Sel on pisut omaette hoidev tegelane. Tal pole eriti sõpru. Sel on unistaja, ta mõtleb veidraid asju välja, näiteks kivist masinat, mis räägim (st robot). Tal on siiski üks hea sõber, hingehobune Lesdan.
Välimus: pikad sügavpruunid sirged juuksed, hallikad silmad. Nahk on roosa, kohati kollakas, ja natuke vinniline. Tedretähnid on ka.
Relvastus: taskunuga
Ajalugu: Sel on kogu elu elanud Hõbemetsas ihuüksinda. Või õigemini koos Lesdaniga, kes elab teistest hingehobustest eemal.
Muu: -
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyKolm Sept 03, 2008 4:27 pm

Sobib aga hingehobused elavadki üksi mitte teistega. Nii et ta pole erand.
Tagasi üles Go down
Freehorses
Uustulnuk
Uustulnuk



Postituste arv : 1
Registration date : 03/09/2008

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyKolm Sept 03, 2008 4:33 pm

Nimi:Freedom
Vanus:155
Sugu:täkk
Rass:Lilleponi
Elukoht:hobemets
Iseloom:vaba,rahulik,sõbralik
Välimus:valge
Relvastus:ei ole
Ajalugu:pole
Muu:
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyKolm Sept 03, 2008 4:39 pm

Kirjuta välimusest rohkem.
Tagasi üles Go down
libahunt
Väike Sõjaratsu
Väike Sõjaratsu
libahunt


Postituste arv : 45
Registration date : 30/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Selarga
Vanus: 11
Rass: inimene/libakass

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyReede Sept 05, 2008 1:51 pm

Ei tohigi hingehobust? Siis tavaline ükssarvik, loodetavasti näiteks... rääkiv Smile
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyReede Sept 05, 2008 4:25 pm

Heh... Sain oma joonistamis tööga kahe päevaga hakkama. Millalgi skännin, see pole küll just see, mida ma teile kirjeldasin, sest tal pole juukseid, aga ma olen ikkagi oma tööga päris rahul. Smile
Tagasi üles Go down
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine EmptyLaup Sept 06, 2008 8:50 am

Hõõrub põnevusest käsi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rollimängu registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu registreerimine   Rollimängu registreerimine Empty

Tagasi üles Go down
 
Rollimängu registreerimine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FeatherBreath :: RPG :: Midbreath rollimäng-
Hüppa: